Remene

Naša spoločnosť je predajcom produktov na prenos krútiaceho momentu. V našej ponuke nájdete kompletný sortiment výrobkov: klinové remene, ozubené remene, ploché remene. Pre zabezpečenie vysokej kvality a extrémne dlhej životnosti remeňov ponúkame remene svetových značiek ako sú GATES a OPTIBELT. Pre jednoduchšie aplikácie Vám vieme zabezpečiť aj nízko-cenové remene napríklad RUBENA. Ponúkame aj komponenty súvisiace s remeňmi - ako remenice, upínacie púzdra, spojky a meracie a prístroje na ustavenie remeňových prevodov.

Našim cieľom je pomôcť zákazníkovi nájsť optimálne riešenie pre každú jeho aplikáciu. Ponúkame technické poradenstvo, ktoré umožní zákazníkovi nájsť to najvhodnejšie riešenie jeho problému. Pre údržbárske tímy, technických pracovníkov ponúkame školenia - ktoré zvyšujú ich znalosti v oblasti montáže a demontáže.

Našim zákazníkom ponúkame aj diagnostiku remeňových prevodov s ktorou dokážeme sledovať technický stav ich zariadení a maximálne životnosť ich remeňových prevodov čím dokážeme znížiť podiel neplánovaných výpadkov vo výrobe.

Značky ktoré ponúkame

GATESMECTROL
OPTIBELT
RUBENA

Spravte ďalší krok

Opýtajte sa nás, radi vám poradíme s výberom alebo vám navrhneme riešenie na mieru.

Top